ФОРМА ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

Обов'язково заповніть всі поля нижче:


 
 

ФОРМА ДЛЯ ЗАПИТАНЬ

Обов'язково заповніть всі поля нижче:

 
 
Прайс

Досудове врегулювання спорів

Досвід показує, що багато конфліктів можна вирішити на стадії досудового врегулювання спору. Це допоможе вам заощадити час і гроші.
  При цьому досудова процедура врегулювання суперечки не повинна перетворюватися у формальне дотримання договірного претензійного порядку. Необхідно докладати реальних зусиль для рішення проблеми в найкоротший строк.
  Досудове врегулювання спорів полягає у вирішені ситуацій, які виникають між сторонами, самостійно на основі принципів згоди, співробітництва і взаємних поступок. Даний спосіб врегулювання є найбільш оптимальним для сторін, оскільки не пов'язаний зі зверненням до компетентних державних органів із застосуванням примусу. Саме тому, дуже важливим є наявність в організації юриста, здатного кваліфіковано провести переговори, переконати контрагента в некоректності, а деколи і незаконності його дій, а також пояснити їх негативні наслідки.
  Звернувшись до нас, Ви можете бути впевненими, що ще на стадії досудового врегулювання спору Ваша правова позиція буде зваженою та правильною, що дозволить або обійтися без розгляду спору в суді, або за допомогою співробітників нашої компанії змоделювати заздалегідь виграшну ситуацію.
  Вартість послуги досудового врегулювання спору складає договірна..
  У вартість входить:

  • ведення переговорів з контрагентом;
  • правовий аналіз усіх обставин виникнення спору;
  • підготовка претензії або відповіді на претензію.

Для початку нашого співробітництва необхідно надати нам усі документи та інформацію, що стосуються спору (наприклад, договір, акт прийому-передачі, накладні тощо).
  Впевнені, що наша співпраця стане запорукою швидкого та позитивного вирішення конфліктної ситуації, що склалась між вами та вашим партнером.
  Ми зробимо все, щоб ви досягли успіху.

Адреса: 01001, м. Київ, вул. Софіївська, буд. 17, оф. 1.
Тел. (044) 362-50-42 (41);
Факс:  (044) 279-79-07;
Сайт: www.utsgroup.com.ua
Написати: 
yurtransservice@mail.ru 
Дату та час зустрічі потрібно обговорювати заздалегідь.

 
 
Менеджер онлайн
(Пн-Пт 9:00-18:00)
моб. 044-362-50-42
факс. 044-279-79-07
вул. Софiївська 17, оф. 1
Юристи
Вікторія Кришталь
Начальник судово-претензійного відділу

Пн-Пт 9:00-18:00

Зустрічі з 18:00 - 20:00 та у суботу проводяться за попереднім записом